Scheppach HC 06 bezolejový kompresor 6l

Scheppach HC 06 je praktický, lehký a snadno přenosný kompresor s tlakovou nádobou o objemu 6 l a silným motorem 1200 W. Díky vzdušníku se kompresor hodí nejenom na běžné nafukování pneumatik, míčů, matrací, jízdních kol, ale můžete k němu připojit i sponkovačku, stříkací pistoli (air brush), ofukovací pistoli apod.

2 389 Kč
Skladem na prodejně

HC 06 - bezolejový kompresor 6l Kompresor

 
Scheppach HC 06 je praktický, lehký a snadno přenosný kompresor s tlakovou nádobou o objemu 6 l a silným motorem 1200 W. Díky moderní bezolejové technologii má minimální nároky na údržbu. Hodí se jak do běžných domácích dílen, tak i pro řemeslníky, pro které je důležitým kritériem nízká váha, malá hmotnost a snadný transport.
 
Díky vzdušníku se kompresor hodí nejenom na běžné nafukování pneumatik, míčů, matrací, jízdních kol, ale můžete k němu připojit i sponkovačku, stříkací pistoli (air brush), ofukovací pistoli apod. Díky bezolejové technologii je vhodný i na tlakování výčepních zařízení. Výši tlaku si jednoduše nastavíte otočným ovladačem a jednoduše kontrolujete pomocí vestavěného manometru.
Stroj je vybaven velkým madlem, háky pro snadné namotání přípojného kabelu a pro dobrou stabilitu i nohami s gumovými patkami.
Kompresor je už v základu vybaven bohatou sadou šestidílného příslušenství, takže ho můžete bez dalších finančních výdajů začít ihned používat. Nástroje šestidílné sady jsou vyrobeny z kvalitních slitin kovů a snadno se připojí na rychlospojku kompresoru.
 
Obsah sady:
  • Praktická ofukovací pistole pro čištění a vysoušení vysokým proudem vzduchu
  • Pistole na plnění pneumatik s manometrem s gumovou ochranou, duální stupnicí (bar/PSI) a výpustným tlačítkem
  • 5 m spirálová hadice pro snadné propojení nástrojů
  • 3 různé druhy trysek pro nejběžnější typy ventilů
Kód Kód: 5906153901G
Jméno značky: Scheppach
Kategorie: Nářadí
Záruka: 24
Hmotnost: 11.38 kg
Příkon: 1200 W
Objem vzdušníku: 6 l
Max. tlak: 8 bar
Sací výkon: 200 l/min
Regulace pracovního tlaku: Ano
Typ motoru: 230 V, 50 Hz
Rozměry balení: 395x370x375
Rozměry produktu: 365x300x350
Zpět do obchodu