Scheppach ASP 30 PLUS průmyslový vysavač na suché/mokré vysávání 30 l

Scheppach ASP 30 PLUS je výkonný vysavač na mokré i suché vysávání s kapacitou zásobníku 30 l. Je skvěle vybavený. Jako jeden z mála ve své třídě je vybaven funkcí mechanického oklepu filtru.

2 249 Kč
Skladem na prodejně

ASP 30 PLUS - průmyslový vysavač na suché/mokré vysávání 30 l s mechanickým oklepem filtru

 
Scheppach ASP 30 PLUS je výkonný vysavač na mokré i suché vysávání s kapacitou zásobníku 30 l.

Je skvěle vybavený. Jako jeden z mála ve své třídě je vybaven funkcí mechanického oklepu filtru. Při vysávání některých materiálů se má filtr snahu ucpávat. Mechanickými rázy ho těchto částic zbavíte a můžete pokračovat v práci bez rozebírání stroje a ručního čištění filtru. Vysavač má odolné tělo z nerezu se spodní výpustí vody, čtyři otočná kolečka a velké madlo pro snadnou manipulaci, integrované držáky na dlouhý kabel i příslušenství, integrovaný vývod pro funkci foukání, díky které vyfoukáte nečistoty i z těžko přístupných míst, dlouhou hadici o velkém průměru, zásuvku na 230 V pro připojení elektrického nářadí s automatickým spínačem a beznástrojový systém pro snadnou a rychlou výměnu filtru.
 
Díky velké délce kabelu i hadice má velký dosah. Celý vysavač je velmi lehký a snadno se ovládá. Díky konstrukci na výšku nepotřebuje ani příliš místa na skladování. Podlahová hubice má přepínání pro hladké podlahy a koberce.
 
Vysavač se dodává s bohatým příslušenstvím, včetně velmi účinného Hepa filtru. Vysavač se skvěle hodí do domácností, dílen, garáží i pro potřeby řemeslníků.
 
Příslušenství: Sací hadice 3 m, kovová teleskopická trubka O 34 mm s možností prodloužení až o 86 cm, podlahová hubice přepínatelná, štěrbinová hubice, prachový sáček, pěnový filtr, Hepa filtr
 


Návod ke stažení

Kód Kód: 5907716903G
Jméno značky: Scheppach / Woodster
Kategorie: Nářadí
Záruka: 24
Hmotnost: 10 kg
Příkon: 1200 W
Objem nádoby na nečistoty: 30 l
Průtok vzduchu: - l/min
Max. podtlak: 20 kPa
Délka kabelu: 4 m
Délka hadice: 3 m
Integrovaná funkce foukání: Ano
Max. příkon zásuvky: 2000 W
Spodní výpusť vody: Ano
Mechanický oklep filtru: Ano
Rozměry balení: 358x333x590
Rozměry produktu: 490x490x600
Zpět do obchodu