Scheppach DM850 elektrická příklepová vrtačka 850 W

Scheppach DM 850 je kompaktní a lehká příklepová vrtačka, vhodná pro přesné vrtání do většiny konstrukčních materiálů. Díky funkci příklepu umožňuje i snadné vrtání do cihlových nebo betonových zdí.

1 299 Kč
Skladem na prodejně

DM850 - elektrická příklepová vrtačka 850 W

Scheppach DM 850 je kompaktní a lehká příklepová vrtačka, vhodná pro přesné vrtání do většiny konstrukčních materiálů. Díky funkci příklepu umožňuje i snadné vrtání do cihlových nebo betonových zdí.
S vhodným příslušenstvím nebo nástavci se může využít i ke šroubování nebo broušení. Motor má výkon 850 W a je vybaven kvalitním měděným vinutím. Vrtačka má elektronické nastavení rychlosti otáček, snadno dostupné přepínání levého a pravého chodu, spínač s možností uzamčení, přídavnou rukojeť, nastavitelný hloubkový doraz a moderní rychloupínací sklíčidlo s aretací hřídele. Rukojeť má komfortní protiskluzové zóny. Díky štíhlému tělu a nízké hmotnosti se vrtačka snadno ovládá.
Stroj se dodává v praktickém plastovém kufru.
 
Standardní výbava: Přídavná rukojeť, 6x šroubovací bit, držák bitů, hloubkový doraz, plastový kufr
 
Elektrické ruční nářadí Scheppach
Vynikající kvalita, vyspělé technologie, skvělá ergonomie a příznivá cena
 
Řada elektrického nářadí Scheppach byla vyvinuta s velkou pečlivostí k požadavkům jeho uživatelů. Takže ať už jste běžný hobby uživatel nebo náročný řemeslník, vždy si budete jist, že koupí nářadí Scheppach volíte ideální mix příznivé ceny, kvalitních komponentů, vyspělé technologie, ergonomie, bezpečnosti a dlouhé životnosti.
Navíc dostanete 4-letou záruku a kvalitní záruční i pozáruční servis garantovaný jedním z největších evropských výrobců dílenského nářadí – německou společností Scheppach.


Návod ke stažení

Kód Kód: 5906813901G
Jméno značky: Scheppach / Woodster
Kategorie: Nářadí
Záruka: 24
Hmotnost: 3.1 kg
Příkon: 850 W
Sklíčidlo: rychloupínací, 13 mm
Otáčky: 0-3000 ot/min
Počet úderů: 0-4500 úd/min
Vrtání do oceli: 10 mm
Vrtání do betonu: 13 mm
Vrtání do dřeva: 25 mm
Regulace otáček: Ano
Rozměry balení: 335x105x320
Rozměry produktu: 317x75x210
Zpět do obchodu