Bazén vířivý nafukovací Pure Spa - Bubble HWS MODRÁ - Intex 28406/28430EX

10 990 Kč
Skladem na prodejně

Vířivá vana PureSpa poskytuje dokonalou relaxaci ihned po stisknutí jediného tlačítka. Prostorově je řešená až pro čtyři osoby. Intuitivní ovládací panel aktivuje 140 vysoce výkonných bublinkových trysek, které masáží povzbudí každý sval. Integrovaný topný systém umožňuje upravit teplotu vody dle momentální nálady. PureSpa vyžaduje jednoduchou a rychlou údržbu. PureSpa umožňuje dokonale relaxovat v každém ročním období. Vana je vyrobena z vysoce kvalitního laminovaného PVC. Její design ocení všichni obdivovatelé dokonalých křivek. Uvolňující perličkovou terapii s nezávislým ohřevem ocení rodina i přátelé. Unikátní systém HWT (Hard water Treatment System) změkčuje vodu, která je tak příjemnější a šetrnější k vaší pokožce. Elektronická jednotka vytváří střídavé magnetické pole, které vytváří elektrické pole ve vodě a zabraňuje tak vzniku vodního kamene v hadicích.

VÝHODY:
1. zabraňuje dalšímu vytváření vodního kamene
2. voda je měkčí
3. zmírňuje vliv vodního kamene na kůži a oděv


Díky samoinstalačnímu mechanismu je instalace vířivé vany rychlá a jednoduchá. PureSpa stačí zapojit do zásuvky a sama se během okamžiku nafoukne.


Obsah balení:
- vířivý bazén
- termoizolační kryt
- ohřev / filtrační systém
- 2x nafukovací podhlavník
- 3x filtrační vložka
- izolační podložka
- hadice na nafukování
- taška
- chemický plovák a tester na volný chlór, pH a celkovou zásaditost

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
modelová řada vířivek Pure Spa 2019 má upravený software. Došlo k úpravě, že při vypnutí ohřevu a následném vypnutí filtračního čerpadla se čerpadlo hned nevypne, ale má nastavený doběh cca 30-60 sekund pro zchlazení čidel (tlačítko je tedy funkční, jen se dochlazuje topení a čidla). Vířivku lze sice vypnout hlavním vypínačem na ovládacím panelu, ale toto rychlé vypnutí má za následek velmi časté vyhoření pojistky a nefunkčnost vířivky. Hlavní spínač je určen pouze pro zapnutí vířivky (ne pro vypnutí, což v návodu není zdůrazněno).
V návodech bude doplněno v nové sezóně 2020.
Rozměry 1 ks zabaleného zboží - Výška v cm: 50,80, Šířka v cm: 55,60, Délka v cm: 78,70, Váha brutto v kg: 47,90. Ve skupinovém balení ks: 1

Kód Kód: 11400212A
Jméno značky: Marimex
Kategorie: Zahrada
Záruka: 24
Hmotnost: 47.9 kg
Zpět do obchodu